Yaşam

Kendi Düşen Ağlayan Dizisi Yeni Bölümüyle İzleyiciyle Buluşuyor

Başrollerini Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in paylaştığı Kendi Fallen Crying, TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Kendi Fallen Crying dizisi farklı konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Own Fallen Crying’in yeni bölümü merak konusu oldu. Kullanıcılar tarafından kendi Falling Cry’ınızı canlı izleyin! Kendi Fallen Crying canlı yayın! araştırılan konuların ortasında yer almaktadır. İşte 10 Ağustos Kendi Düşen Ağlama canlı linki!

SON BÖLÜM NE OLDU?

Alize de Serkan da büyük bir hayal kırıklığına uğrar. İkisi de gururlarına yenildiler ve yanlış atılımlar yaptılar. Birbirlerine olan öfkeleri büyüdükçe, bu ayrılık onların kendilerine bile itiraf edemedikleri duygularını güçlendirecek mi, yoksa gururlarına yenik mi düşecekler? Serap, Esma ve Bahar çok mutludur çünkü planları mükemmel işlemektedir. Ancak hesaba katmadıkları saldırı Kezban ve Hayri’den gelecek; İki aile oldukça hareketli bir gece yaşayacaklardır. Alize dönmeme kararında ısrar etse de babasının sürprizinden vazgeçebilecek mi? Bahattin, Alize ile Serkan’ın evli olduğunu Tuğçe’ye söylemeden edemedi. En yakın arkadaşının bu kadar büyük bir olayı ondan saklamasına aldırış etmeyen Tuğçe, bu sırrı herkesi şaşırtacak bir olayla patlatmaya karar verecektir. Bakalım çiftimizin evlilik sırrı ortaya çıkacak ve en çok korktuğu şey Alize’nin başına mı gelecek yoksa Alize’nin saldırısıyla Tuğçe’nin planları alt üst mü olacak?

KENDİ DÜŞENİ CANLI İZLE!

Kendi Fallen Crying dizisi Perşembe günleri seyircisiyle buluşuyor. Kendi Düşen Ağlama Perşembe akşamı 27.00’de TRT 1 kanalında yayınlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu